V našej ponuke nájdete širokú škálu základných hygienických ochranných a čistiacich produktov pre oblasť sanity, priemyslu a zdravotníctva
+421 2 45246111  • jazyk: Slovensky
 
 
Hygiena toaliet a umyvární Hygiena toaliet a umyvární
Zásobníky - Stojany - Sušiče Zásobníky - Stojany - Sušiče
Priemyselná hygiena Priemyselná hygiena
Upratovacia technika Upratovacia technika
Čistiace a pracie prostriedky Čistiace a pracie prostriedky
Ochranné pomôcky k práci Ochranné pomôcky k práci
Rohože Rohože
HoReCa HoReCa
Výpredaj za zvýhodnené ceny Výpredaj za zvýhodnené ceny
Články a rady Články a rady
GDPR GDPR
 

ISO BELT SLOVAKIA

 

 

BELT SLOVAKIA začala svoju činnosť v r. 1991 na Slovensku vďaka pani Lamošovej , ktorá s veľkou odvahou,  pár  katalógmi v obývačke a zopár kusmi tovaru v malej garáži sa pustila do práce.

Navštevovala zákazníkov v Bratislave a v okolí, kde cestovala za nimi mestskou hromadnou dopravou. Jej cieľom bolo na všetky potrebné nástroje vo firme zarobiť a neuľahčiť si to zadlžením vo forme bankovej pôžičky. Tvrdou prácou a s podnikateľským duchom budovala firmu na Slovensku krok po kroku, pobočku po pobočke. V roku 2001 rozšířila svoje pôsobenie p. Lamošová aj do Maďarska kde pod BELT Hungary sa zákazníkom ponúka kompletná Profesionálna hygiena ako na Slovensku.

Hlavnou náplňou firmy je dodávka a riešenie problémov v oblasti personálnej, priemyselnej hygieny a čistiacich technológii. V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov pre oblasť Administratívy, HoReCa, Priemyslu a Zdravotníctva.

Samozrejmosťou našej spoločnosti je poradenstvo, kde naši vyškolení pracovníci, Vám pomôžu nájsť tie najvhodnejšie riešenia na Vašom objekte.

Preferujeme dlhodobú spoluprácu, kde sme schopní ponúknuť flexibilitu a kreativitu s vysokou úrovňou služieb na základe dobrej znalosti trhu, priorít klienta a našich produktov.

Sme držiteľom certifikátu ISO 9001 a pracujem dobrovoľne na 140001, no napriek tomu pri našej práci dodržujeme procesy s ohľadom na životné prostredie, zdravím našich ľudí a zákazníkov.

Cieľom BELT SLOVAKIA je poskytovať produkty, riešenia a služby v oblasti Profesionálna hygiena, ktoré Vám pomôžu ľahšie dosiahnuť Vaše ciele za prijateľnú cenu.

 

                                                                                                    Ferdinand Limpár
                                                                                                    obchodný riaditeľ

Obchodní Partneri:

 Major CLEANING SERVICES

 

 

 

 

 

Tlač stránku   Tlač stránku
Copyright 2017. BELT SLOVAKIA, s.r.o.
Šamorínska 1, 821 06 Bratislava II, Slovakia
Tel.:  +421 /2/ 4524 6111, 4564 0917
Fax:   +421 /2/ 4524 8733
 
Powered by Truelite s.r.o.