arrow_upward

O nás

Spoločnosť BELT SLOVAKIA s.r.o. bola založená v roku 1991. Na trhu teda pôsobí už 30 rokov. V roku 2001 bola založená zahraničná pobočka v Maďarsku – BELT HUNGARY kft.

Ku dnešnému dňu existujú 4 slovenské pobočky – v Bratislave, Nových Zámkoch, Banskej Bystrici a Košiciach a 2 v Maďarsku – v Budapešti a v Balatonfűzfő.

Hlavnou náplňou firmy je dodávka a riešenie problémov v oblasti personálnej, priemyselnej hygieny a čistiacich technológii. V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov pre oblasť administratívy, priemyslu, HoReCa a zdravotníctva.

Okrem dodania tovaru sa zameriavame aj na odborné zaškolenie personálu, či samotné bežné čistenie a upratovanie ale aj hĺbkové a radikálne čistenie.

Sústreďujeme sa na dodržiavanie noriem ISO 9001 a ISO 14001 a dbáme tak na ochranu životného prostredia a zdravia našich zamestnancov a klientov.

Preferujeme dlhodobú spoluprácu, kde sme schopní ponúknuť flexibilitu a kreativitu s vysokou úrovňou služieb na základe dobrej znalosti trhu, priorít klienta a našich produktov.

Cieľom BELT SLOVAKIA s.r.o. je poskytovať produkty, riešenia a služby v oblasti profesionálnej hygieny, ktoré Vám pomôžu ľahšie dosiahnuť Vaše ciele za prijateľnú cenu.Sme Vaším spoľahlivým partnerom v profesionálnej hygiene, ktorý sa postará o vzhľad Vašich hygienických priestorov a čistotu objektu.
send
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
Zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
place
BELT SLOVAKIA s.r.o.
Šamorínska 1, 821 06 Bratislava
phone
mobil: +421 (02) 45246111
email
mail: objednavky@beltslovakia.sk
©2021 beltslovakia.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal